Agrian vakuutusedustajat

Tässä ovat Agrian vakuutusedustajat!

Voit vapaasti valita keneen edustajaamme olet yhteydessä - aluejako kertoo kuka edustajista on lähimpänä sinua. Jokaisen edustajan tiedoissa lukee myös millä kielillä häneen voi ottaa yhteyttä.

Jos haluat vakuutustarjouksen tai hintatietoja alueesi vakuutusedustaja auttaa sinua mielellään. Edustajan tavoitat puhelimitse tai sähköpostilla.

Muissa asioissa voit soittaa asiakaspalveluumme tai lähettää meille s-postia: info@agria.fi

Susan Collin

susan.collin@ombud.agria.fi

Puh: 040-5616411

Alue: Satakunta, Pirkanmaa, Etelä-Pohjanmaa, Keski-Suomi

FI

Maiju Hauskamaa

maiju.hauskamaa@ombud.agria.fi

Puh: 045-6922990

Alue: Satakunta, Etelä-Pohjanmaa ja Pirkanmaa

FI

Minna Huusko-Pitkänen

minna.huusko-pitkanen@ombud.agria.fi

Puh: 044-980 7917 

Alue: Kainuu, Pohjois-Karjala ja Pohjois-Savo

FI

Merja Karhunen

merja.karhunen@ombud.agria.fi

Puh: 044-0708953

Alue: Läntinen Uusimaa, Varsinais-Suomi

FI, EN

Sinikka Komi

sinikka.komi@ombud.agria.fi

Puh: 040-723 0471

Alue: Kymenlaakso, Etelä-Savo ja Etelä-Karjala

FI

Anne Kuusijärvi

anne.kuusijarvi@ombud.agria.fi

Puh: 040-5171041

Alue: Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu, Lappi

FI, EN, SV

Tarja Lahti

tarja.lahti@ombud.agria.fi

Puh: 050-5612566

Alue: Kanta-Häme, Pirkanmaa ja Itä-Uusimaa

FI, EN

Pirkko-Liisa Marttinen

pirkko-liisa.marttinen@ombud.agria.fi

Puh: 040 723 6155

Alue: Uusimaa

FI

Tuula Virtanen

tuula.virtanen@ombud.agria.fi

Puh: 041-5452696 (iltaisin)

Alue: Uusimaa

FI, EN, SV