Agrian vakuutusedustajat

Ota yhteyttä vakuutusedustajaan

Edustajamme ovat kasvattajien erikoisedustajia. Saat heiltä tietoa kasvattajille räätälöidyistä vakuutuksista sekä kasvattajaedusta ja –alennuksista. Muissa asioissa voit ottaa yhteyttä asiakaspalveluumme.

Susan Collin

susan.collin@ombud.agria.fi

Puhelin: 040-5616411

Alue: Satakunta, Pirkanmaa, Etelä-Pohjanmaa, Keski-Suomi

Lue lisää

  • FI 
Maiju Hauskamaa

maiju.hauskamaa@ombud.agria.fi

Puhelin: 045-6922990 (iltaisin)

Alue: Satakunta, Etelä-Pohjanmaa ja Pirkanmaa

Lue lisää

  • FI
Minna Huusko-Pitkänen

minna.huusko-pitkanen@ombud.agria.fi

Puhelin: 044-980 7917 

Alue: Kainuu, Pohjois-Karjala ja Pohjois-Savo

Lue lisää

  • FI
Merja Karhunen

merja.karhunen@ombud.agria.fi

Puhelin: 044-0708953

Alue: Läntinen Uusimaa, Varsinais-Suomi

Lue lisää

  • FI, EN
Sinikka Komi

sinikka.komi@ombud.agria.fi

Puhelin: 040-723 0471

Alue: Kymenlaakso, Etelä-Savo ja Etelä-Karjala

Lue lisää

  • FI
Anne Kuusijärvi

anne.kuusijarvi@ombud.agria.fi

Puhelin: 040-5171041

Alue: Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu, Lappi

Lue lisää

  • FI, EN, SV
Tarja Lahti

tarja.lahti@ombud.agria.fi

Puhelin: 050-5612566

Alue: Kanta-Häme, Pirkanmaa ja Itä-Uusimaa

Lue lisää

  • FI, EN
Pirkko-Liisa Marttinen

pirkko-liisa.marttinen@ombud.agria.fi

Puhelin: 040 723 6155

Alue: Uusimaa

Lue lisää

  • FI
Tuula Virtanen

tuula.virtanen@ombud.agria.fi

Puhelin: 041-5452696 (iltaisin)

Alue: Uusimaa

Lue lisää

  • FI, EN, SV